Hellou Hellou!

Witamy!
Jak pewnie wiecie, z kulturą w Polsce nie dzieje się ostatnio zbyt dobrze. Różnie można to oceniać, bo w każdym mieście sytuacja wygląda odmiennie. Rozejrzyj się. Nie będziemy tu jednak rozstrząsać czy dzieje się tak przez braki w systemie edukacyjnym, ignorancję przemysłu rozrywkowego czy też spisek [wstaw co potrzeba]. Nie taki jest nasz cel.

Sprawa jest prosta – w sytuacjach, gdy jednostki odpowiedzialne za pewne zadania z tych zadań się nie wywiązują pora wziąć inicjatywę w ręce własne. Stąd też pomysł na Streetz Ensemble.

Zaczynamy działać już wlutym. W chwili obecnej do Kolektywu należą animatorzy kultury z Głogow, Leszna i Zielonej Góry. Liczymy na przyłączenie się Lubina, Legnicy, Wałbrzycha i Wrocławia. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć niebanalne eventy kulturalne.

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera – będziesz otrzymywać wszelkie informacje dotyczące naszych działań. Uważam, że warto, ale to do Ciebie należy decyzja.

Śledź także naszą stronę: to tutaj znajduje się nasza główna siedziba.

Dzięki za uwagę!

* From the streetz to the beatz *

UWAGA: Jesli twój e-mail znalazła się naszej liście mailingowej, a nie chcesz na tej liście być – skorzystaj z linku “Wypisz się” znajdującego się w stopce na naszej stronie.